Konkurs "Obrona Cywilna Wokół Nas " roztrzygnięty
30.04.2013 Małgorzata Rychlicka 6513
30.04.2013

W dniu dzisiejszym,  30 kwietnia 2013 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Nakle n. Notecią odbył się finał eliminacji gminnych do Wojewódzkiego Konkursu „Obrona Cywilna Wokół Nas – Obrona Cywilna Wczoraj i Dziś”. Szef Obrony Cywilnej Gminy - Burmistrz Miasta i Gminy Sławomir Napierała wręczył wszystkim uczestnikom konkursu nagrody książkowe, a na ręce opiekunów i dyrektorów szkół złożył podziękowania za propagowanie wiedzy o Obronie Cywilnej.

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych  i ponadpodstawowych terenu województwa kujawsko-pomorskiego i ma na celu krzewienie wiedzy o obronie cywilnej i ochronie ludności wśród dzieci i młodzieży.

Komisja konkursowa dokonała wyboru i wyłoniła zwycięzców, których prace zostaną przekazane do dalszej części konkursu na poziomie województwa.

I tak :  W kategorii szkół gimnazjalnych :

I miejsce – Krzysztof Trybuszewski – Gimnazjum nr 4 kl. III

W kategorii szkół podstawowych:

I miejsce : Oliwia Janikowska – SP nr 4 kl. IV

Małgorzata Kozłowska – SP nr 4 kl IV

II miejsce : Mateusz Blamowski   ZSZ w Potulicach kl VI

III miejsce : Marta Kalka  ZSZ w Potulicach kl VI

Do dalszego – wojewódzkiego etapu konkursu zakwalifikowano prace Krzysztofa Trybuszewskiego, Oliwi Janikowskiej i Małgorzaty Kozłowskiej.